ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 2022-23 ΓΙΑ ΣΠΟΥΔΕΣ ΣΤΟ ΠΛΑΙΣΙΟ ΤΟΥ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ ERASMUS+ ΓΙΑ ΦΟΙΤΗΣΗ ΣΤΑ ΠΑΝ/ΜΙΑ ΜΕΛΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΠΑΝ/ΜΙΩΝ CIVIS

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ 2022-23 για σπουδές στο πλαίσιο του προγράμματος Erasmus+ για φοίτηση στα Παν/μια μέλη της συμμαχίας Παν/μίων CIVIS

Ανακοινώνεται η έναρξη της διαδικασίας επιλογής φοιτητών του Τμήματος Θεολογίας που επιθυμούν να συμμετάσχουν στο Πρόγραμμα Erasmus+ Σπουδές σε ένα από τα δύο εξάμηνα του ακαδημαϊκού έτους 2022-23 (ειδικά το Πανεπιστήμιο της Στοκχόλμης θα δεχθεί αιτήσεις μόνο για το εαρινό εξάμηνο του 2023). Οι ενδιαφερόμενοι καλούνται να δηλώσουν το ενδιαφέρον τους μέχρι το αργότερο τις 28 Μαρτίου του τρέχοντος έτους στον Ακαδημαϊκό Υπεύθυνο του Τμήματος Θεολογίας για το πρόγραμμα CIVIS καθηγητή κ. Χρήστο Καρακόλη υποβάλλοντας μέσω email (chkarakol@theol.uoa.gr), σύμφωνα με τους όρους και τις προϋποθέσεις της προκήρυξης.

- Σχετικό αρχείο

- Πίνακας συνεργαζομένων Πανεπιστημίων