ΕΚΔΗΛΩΣΕΙΣ

ΥΠΟΔΟΧΗ ΤΩΝ ΝΕΩΝ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΩΝ ΦΟΙΤΗΤΩΝ/ΤΡΙΩΝ ΚΑΙ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΔΑΚΤΟΡΩΝ ΑΚΑΔΗΜΑΪΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020 ΤΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ Ε.Κ.Π.Α.

Κυριακή 23 Φεβρουαρίου 2020
Υποδοχή των νέων μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών και υποψηφίων διδακτόρων ακαδημαϊκού έτους 2019-2020 του Τμήματος Θεολογίας του Ε.Κ.Π.Α.

ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ

Το Τμήμα Θεολογίας της Θεολογικής Σχολής του Εθνικού και Καποδιστριακού Πανεπιστημίου Αθηνών (Ε.Κ.Π.Α.) σας προσκαλεί στην Τελετή Υποδοχής των νέων μεταπτυχιακών φοιτητών/τριών και υποψηφίων διδακτόρων του Τμήματος, ακαδημαϊκού έτους 2019-2020, η οποία θα πραγματοποιηθεί την Πέμπτη 27 Φεβρουαρίου 2020, ώρα 19:00, στην Αίθουσα Εκδηλώσεων του Μουσείου Ιστορίας του Ε.Κ.Π.Α. (Θόλου 5, 10556, Πλάκα), κάτω από την Ακρόπολη.

Στο πλαίσιο της Τελετής Υποδοχής, θα γίνει και η Κοπή της Πρωτοχρονιάτικης Βασιλόπιτας των Προγραμμάτων Μεταπτυχιακών και Διδακτορικών Σπουδών του Τμήματος.

H εκδήλωση είναι ανοικτή στο κοινό.

ΧΑΡΤΗΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ: https://goo.gl/maps/n51T6qrcZfsq386U9

Η παρουσία σας θα είναι για μας
ιδιαίτερη τιμή και χαρά.

Ο Πρόεδρος του Τμήματος